MATSERVIS, 56 delar, porslin, Thomas Tyskland.

113055. MATSERVIS, 56 delar, porslin, Thomas Tyskland.

Skål, dia 19 cm.
Såsskål.
12 tallrikar, dia 25 cm.
12 assietter dia 21,5 cm.
12 assietter dia 17 cm
12 djupa dia 20 cm.
6 uppläggningsfat7skålar, längd ca 24 - 38 cm.

Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål, dia 19 cm.
Såsskål.
12 tallrikar, dia 25 cm.
12 assietter dia 21,5 cm.
12 assietter dia 17 cm
12 djupa dia 20 cm.

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 998