MATSKED, silver, stämplad, A 1759.

113025. MATSKED, silver, stämplad, A 1759.

Matsked, silver,A 1759, längd 21 cm.

Graverad, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Graverad, åldersslitage.

Antal besök: 1 405