Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
THOMAS MORRIS ASH. "The Gottager's Home". Olja på duk, signerad.
112902. THOMAS MORRIS ASH. "The Gottager's Home". Olja på duk, signerad.
45x29 cm.
Smärre skada.
Gör en kostnadsfri värdering!
45x29 cm.
Smärre skada.
1 419