SKÄNK MED VITRINÖVERDEL, mahogny, engelsk stil.

112834. SKÄNK MED VITRINÖVERDEL, mahogny, engelsk stil.

med belysning, höjd 189, bredd 86, djup 44 cm.

några fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

några fanerskador.

Antal besök: 864