Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
FRANZ O LOQUIST. Utsikt över Siljan, Söderås. Olja på duk. Signerad.
112817. FRANZ O LOQUIST. Utsikt över Siljan, Söderås. Olja på duk. Signerad.
44 x 58 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
44 x 58 cm.
Gomér & Andersson Linköping
2 948