FLYGPLANSMODELL, SAAB, 350E Draken, 1900-tal.

112814. FLYGPLANSMODELL, SAAB, 350E Draken, 1900-tal.

Längd 31 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 31 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 947