Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Teknika & Nautika
FLYGPLANSMODELL, SAAB, 350E Draken, 1900-tal.
112814. FLYGPLANSMODELL, SAAB, 350E Draken, 1900-tal.
Längd 31 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 31 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 947