CHRISTIAN BERG. litografi, signerad, daterad 1973, numrerad 3/99.

112813. CHRISTIAN BERG. litografi, signerad, daterad 1973, numrerad 3/99.

Bildens mått, 50, 5 X 26 CM.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildens mått, 50, 5 X 26 CM.

Antal besök: 1 085