SOFFBORD, omärkt samt STOL, Robin Day Hille/Overman.

112774. SOFFBORD, omärkt samt STOL, Robin Day Hille/Overman.

Stol stämplad "Robin Day Design Made under licence from Hille England, Overman made in Sweden".
Bord omärkt, skiva i plast, längd 60 bredd 60 höjd 50 cm.

Smärre slitage, repor, märken.
Stol med omklädd sits.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stol med omklädd sits.

Antal besök: 2 138