FIGURINER, 2 st, Hundar, porslin, trol England, 1900-tal.

112750. FIGURINER, 2 st, Hundar, porslin, trol England, 1900-tal.

Höjd ca 13 cm vardera.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 13 cm vardera.

Smärre slitage.

Antal besök: 551