SVENOLOV EHRÉN. Träd i vinterlandskap, färglitografi, provtryck, signerad och daterad -76.

112737. SVENOLOV EHRÉN. Träd i vinterlandskap, färglitografi, provtryck, signerad och daterad -76.

Bildstorlek 100 x 86 cm.

Ej examinerad ur ram.

Svenolov Ehrén (1927–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek 100 x 86 cm.

Ej examinerad ur ram.

Svenolov Ehrén (1927–2004)

Antal besök: 2 124