SPEGEL samt SPEGELAMPETTER 1 par, tenn, 1900-tal.

112711. SPEGEL samt SPEGELAMPETTER 1 par, tenn, 1900-tal.

Spegellampetter 1 par märkta "Svenskt tenn I8" (1935), höjd ca 33 cm.
Spegel höjd ca 48,5 cm.

Fläckar på spegelglas. Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel höjd ca 48,5 cm.

Antal besök: 1 606