KG HOLMBERG. Olja på duk, Skeppsbrott Mallorca, signerad o dat 1947.

112698. KG HOLMBERG. Olja på duk, Skeppsbrott Mallorca, signerad o dat 1947.

Signerad "Mallorca" i nedre vänster hörn
78 x 108 cm.

Smärre repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

78 x 108 cm.

Smärre repa.

Antal besök: 2 907