MORTEL, patinerad brons, 1700-tal.

112656. MORTEL, patinerad brons, 1700-tal.

Pistill medföljer, mortelns höjd 19 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken.

Antal besök: 1 367