BÄNK, bankettmodell, rokokostil, 1900-tal.

112633. BÄNK, bankettmodell, rokokostil, 1900-tal.

Lös dyna, dekor av nitar. Längd ca 113 cm.

Slitage, klädsel med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, klädsel med skador.

Antal besök: 1 107