MÅTTSTOCK, mässing, Michael Butterfield Paris, omkring år 1700.

112616. MÅTTSTOCK, mässing, Michael Butterfield Paris, omkring år 1700.

Utvikbar. Graverad. Längd 17,3 cm, 33,2 cm utvikt.

Slitage, repor, smärre stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 754