SKÄNK, ek, "äpplet", tidigt 1900-tal.

1126130. SKÄNK, ek, "äpplet", tidigt 1900-tal.

Skänk med spegel.
Fyra dörrar med bakomliggande hyllplan, samt tre draglådor.
Bredd ca 159 cm
Höjd ca 167,5 cm
Djup 59 cm
Märkt från Arbrå till Bräcke.

Repor, fläckar, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skänk med spegel.
Bredd ca 159 cm
Höjd ca 167,5 cm
Djup 59 cm
Märkt från Arbrå till Bräcke.

Antal besök: 7 508