GOLVLAMPA, " A la Downton Abbey " 1900-talets början.

112603. GOLVLAMPA, " A la Downton Abbey " 1900-talets början.

Golvlampa, 1900-tal.
Höjd 185 cm.

Åldersslitage, skador skärm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Golvlampa, 1900-tal.
Höjd 185 cm.

Åldersslitage, skador skärm.

Antal besök: 1 410