TESERVIS " Grand " 30 delar, porslin, Arthur Percy, Upsala- Ekeby, Gefle.

112592. TESERVIS " Grand " 30 delar, porslin, Arthur Percy, Upsala- Ekeby, Gefle.

8 st Tekoppar
11 st Tefat
8 st Assietter
Tekanna, socker, grädde.

Nagg, assiett, lock insida, krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 st Tekoppar
11 st Tefat
8 st Assietter
Tekanna, socker, grädde.

Antal besök: 3 741