VAS, porslin, Rosenthal, monogramsignerad NS och daterad 1908.

11253. VAS, porslin, Rosenthal, monogramsignerad NS och daterad 1908.

Dekor av blå iris. Höjd 22,5 cm.

Spricka vid halsen. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 829