FIGURIN, keramik, Kvinna med frukter, Ursula Printz, Gustavsberg Studio, 1940-tal.

11250. FIGURIN, keramik, Kvinna med frukter, Ursula Printz, Gustavsberg Studio, 1940-tal.

Vit och rosa. Höjd 13,5 cm.

Krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vit och rosa. Höjd 13,5 cm.

Krackelyrer.

Antal besök: 1 374