SERVIS, 21 delar, Porslin, "Bengali", Rörstrand.

112492. SERVIS, 21 delar, Porslin, "Bengali", Rörstrand.

4 äggkoppar, 6 mattallrikar, 5 förrättstallrikar, 6 assietter.
24, 21.5 och 18.5cm.

Brukslitage. Krackelering och missfärgningar förekommer. Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

24, 21.5 och 18.5cm.

Antal besök: 1 337