FÅTÖLJ, svartmålad, grå klädsel samt SIDOBORD, svart, jakaranda. 1950-tal.

11247. FÅTÖLJ, svartmålad, grå klädsel samt SIDOBORD, svart, jakaranda. 1950-tal.

Sidobord, längd 55, bredd 40, höjd 50 cm.

Bord, mindre slitage på fötter samt skiva. Fåtölj renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 570