SOFFBORD, teak, 1950/60-tal.

SOFFBORD, teak, 1950/60-tal.
1124633. SOFFBORD, teak, 1950/60-tal.

höjd 52 cm, längd 139 cm, djup 53 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

mindre bruksslitage.

Antal besök: 363