FÅTÖLJ, 1920-30-tal.

FÅTÖLJ, 1920-30-tal.
112450. FÅTÖLJ, 1920-30-tal.

Fåtölj, mindre, 1920-30-tal.

Slitage, skada tyg, mjukstoppning
Fåtöljen behöver nytt tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!
112450. FÅTÖLJ, 1920-30-tal.

Fåtölj, mindre, 1920-30-tal.

Fåtöljen behöver nytt tyg.

Antal besök: 1 855