SPELBORD, Nyrenässans, 1800-talets slut, mahogny och valnöt.

11240. SPELBORD, Nyrenässans, 1800-talets slut, mahogny och valnöt.

Med utfällbara ljusbrickor, spelplan, längd 89, bredd 45 höjd 77 cm.

Smärre fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre fanérskador.

Antal besök: 976