TOMTE, 1900-tal.

TOMTE, 1900-tal.
112384. TOMTE, 1900-tal.

Höjd 49 cm.

Yxa defekt, nagg på luvan.

Gör en kostnadsfri värdering!
112384. TOMTE, 1900-tal.

Höjd 49 cm.

Yxa defekt, nagg på luvan.

Antal besök: 1 305