TEGLASHÅLLARE, 3 st, silver, Sovjet, 1960-tal.

112381. TEGLASHÅLLARE, 3 st, silver, Sovjet, 1960-tal.

Höjd ca 9,5 cm. Total vikt ca 230 g.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 356