ARDY STRÜWER. Akvarell, "Sunset Flower Magic" signerad.

112259. ARDY STRÜWER. Akvarell, "Sunset Flower Magic" signerad.

Sunset Flower Magic. 57 x 76 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ardy Strüwer (1939–2023)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Ardy Strüwer (1939–2023)

Antal besök: 2 121