STIG SELLÉN. 4 st, landskap samt marinmotiv, emaljmålningar, signerade, 3 st daterade.

11220. STIG SELLÉN. 4 st, landskap samt marinmotiv, emaljmålningar, signerade, 3 st daterade.

Landskap, ej daterad. 30 x 59 cm.
Landskap, daterad 77. 39,5 x 60 cm.
Landskap, daterad 72. 50 x 70 cm.
Marinmotiv, daterad 74. 50 x 70 cm.

Emaljskador vid hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Emaljskador vid hörn.

Antal besök: 3 157