STIG SELLÉN. 4 st, landskapsmotiv, olja på duk samt pannå, signerade, 2 st daterade.
11219. STIG SELLÉN. 4 st, landskapsmotiv, olja på duk samt pannå, signerade, 2 st daterade.
Olja på pannå, ej daterad. 17 x 22,5 cm.
Olja på pannå, daterad 80. 26 x 19 cm.
Olja på pannå, ej daterad. 23 x 23 cm.
Olja på duk, daterad 78. 37 x 63 cm.