PARAPLYSTÄLL, solid teak, 1960-tal.

1121417. PARAPLYSTÄLL, solid teak, 1960-tal.

Troligen svensk tillverkning. Höjd 47 cm. Diameter 25 cm.

Ytslitage samt fläckar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 208