KARMSTOLAR, 4 st, Karl Johan-stil, omkring 1900.

112052. KARMSTOLAR, 4 st, Karl Johan-stil, omkring 1900.

Randig klädsel.

Slitage, maskstugna, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Randig klädsel.

Antal besök: 526