PRYDNADSHORN, horn och metall, sekelskiftet 1800/1900-tal.

112044. PRYDNADSHORN, horn och metall, sekelskiftet 1800/1900-tal.

Total höjd 60 cm.

Slitage och skador, dekorelement saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 60 cm.

Antal besök: 917