MARC CHAGALL. Chagall, peintures récentes vernissage le jeudi 25 mai 1972 à 17 heures. Galerie Maeght. Vernissagekort i färglitografiskt tryck. Osignerad.

111994. MARC CHAGALL. Chagall, peintures récentes vernissage le jeudi 25 mai 1972 à 17 heures. Galerie Maeght. Vernissagekort i färglitografiskt tryck. Osignerad.

16x22 cm
Oramad.

Marc Chagall (1887–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

16x22 cm
Oramad.

Marc Chagall (1887–1985)

Antal besök: 899