SERVISDELAR, ca 53 delar, Gustavbergs Blommor, design Stig Lindberg.

11198. SERVISDELAR, ca 53 delar, Gustavbergs Blommor, design Stig Lindberg.

30 djupa tallrikar, 7 st flata tallrikar, 3 kaffekoppar med fat, 4 mockakoppar med fat, 2+1+1 fat, 4 assietter, 1 kanna.

Slitage, krakelyrer, enstaka sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 329