SVEN LINDEROTH. Läckö slott, olja på duk, signerad och daterad 1912.

111915. SVEN LINDEROTH. Läckö slott, olja på duk, signerad och daterad 1912.

62 x 89 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

62 x 89 cm.

Antal besök: 4 052