MATSALSSKÅP, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft.

111843. MATSALSSKÅP, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft.

Vitlack med förgyllda detaljer. Överskåp med spröjsade glasluckor. Räfflade nederdel. Längd 110, bredd 43, höjd 166 cm.

Lätt bruksslitage. Lås kärvar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 777