GUNNAR GREIBER. "Linden sommar Grängsjö", olja på duk, signerad.

11181. GUNNAR GREIBER. "Linden sommar Grängsjö", olja på duk, signerad.

93 x 68 cm.

Mindre krackelyrer, stötskador.

Gunnar Greiber (1919–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

93 x 68 cm.

Gunnar Greiber (1919–2011)

Antal besök: 1 397