BORDSARMATUR, Kosta Lampan 1913/2, troligen Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-talets andra hälft.

111805. BORDSARMATUR, Kosta Lampan 1913/2, troligen Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-talets andra hälft.

Stomme i stål och vitlackerad metall. Skärm i vit plast. Etikettmärkt märkt.
Höjd ca 129 cm.

Fotplatta med repor och missfärgningar. Ej funktionstestad el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 129 cm.

Antal besök: 2 875