HALSBAND, silver, Art Deco, 1920/30-tal.

111769. HALSBAND, silver, Art Deco, 1920/30-tal.

2 x 4,5 cm. Alla stenar finns.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 639