BORD, på pelarfot, s.k tändsticksbord, Italien. 1900-tal.

11170. BORD, på pelarfot, s.k tändsticksbord, Italien. 1900-tal.

Diameter 59,5 höjd 73 cm.

Slitage och torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 59,5 höjd 73 cm.

Slitage och torrsprickor.

Antal besök: 1 015