SOFFBORD, Butlerstray, 1900-tal.

111657. SOFFBORD, Butlerstray, 1900-tal.

Lös skiva. Tot längd 122 bredd 90 höjd 47 cm.

Slitage, repor., fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor., fläckar.

Antal besök: 810