TESERVIS, 13 delar, porslin, Ulla Procopé, Arabia, Finland samt SELTERGLAS, 6 st, Iittala, Finland.

11164. TESERVIS, 13 delar, porslin, Ulla Procopé, Arabia, Finland samt SELTERGLAS, 6 st, Iittala, Finland.

Tekanna, 6 tekoppar med fat samt 6 assietter, Arabia.
6 selterglas, Iittala, höjd 11,5 cm.

Mindre bruksslitage. Nagg på tekannans tesil.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 12 397