CALLE NYLAND. "Eftermiddagssol". Olja på duk, signerad och daterad 1940.

111536. CALLE NYLAND. "Eftermiddagssol". Olja på duk, signerad och daterad 1940.

50 x 75 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 75 cm.

Antal besök: 3 870