Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
CALLE NYLAND. "Eftermiddagssol". Olja på duk, signerad och daterad 1940.
111536. CALLE NYLAND. "Eftermiddagssol". Olja på duk, signerad och daterad 1940.
50 x 75 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 75 cm.
Gomér & Andersson Linköping
3 636