SUPKOPP, brons, 1700-tal.

SUPKOPP, brons, 1700-tal.
1115265. SUPKOPP, brons, 1700-tal.

Diameter 6 cm, höjd 3 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 6 cm, höjd 3 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 033