BRICKBORD, rokokostil, 1900-tal.

11152. BRICKBORD, rokokostil, 1900-tal.

Diameter ca 67, höjd 70 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 67, höjd 70 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 566