MATSERVIS, 32 delar. "Midsommar", Design Marguerite Walfridsson, IKEA. 1970-tal.

11150. MATSERVIS, 32 delar. "Midsommar", Design Marguerite Walfridsson, IKEA. 1970-tal.

11 flata, diameter 19.
8 djupa, diameter 19,5.
13 flata, diameter 22,5 cm.

Enstaka repor, mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 flata, diameter 19.
8 djupa, diameter 19,5.
13 flata, diameter 22,5 cm.

Antal besök: 13 244