SKÅL, glas, Erik Höglund, Boda.

111446. SKÅL, glas, Erik Höglund, Boda.

Blå glasmassa med invändig dekor med bubblor. Undersidigt signerad H 1207/125.
Höjd 6 cm.
Diameter 12,5 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 6 cm.
Diameter 12,5 cm.

Repor.

Antal besök: 7 135