MARTIN WERNER POSER. Olja på duk, signerad.

111433. MARTIN WERNER POSER. Olja på duk, signerad.

Lofsdalen. 38 x 49 cm.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lofsdalen. 38 x 49 cm.

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 2 576