GYROKOMPASS, LOGG, PEJLINGSINSTRUMENT, 1900-tal.

11139. GYROKOMPASS, LOGG, PEJLINGSINSTRUMENT, 1900-tal.

Kompassens diameter cm18,5, loggens längd 39 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 238